Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23
  • Ana Sayfa
  • SEVGİLİLER GÜNÜ PLANINIZ HAZIR MI?

SEVGİLİLER GÜNÜ PLANINIZ HAZIR MI?

   Sevdiğimiz insanlar sayesinde hayat çok daha güzel değil mi? Peki onlara hayatı bir günlüğüne de olsa daha güzel hissettirmemiz çok daha iyi gelmez mi? Hayatın yoğun temposu içinde bazen sevdiklerimize yeterince zaman ayıramıyoruz, belki de özel olduklarını hissettiremiyoruz. Bir günlüğüne her şeyi bir kenara atın ve sevdiklerinizin sizin için ne kadar değerli olduklarını düşünün ve onlara bunu hissettirin. Bu 14 Şubat’ta siz de sevgililer gününü sevgilinize veya sevdiğiniz insanlara ayırın, onlara özel olduklarını hissettirin. Hem siz daha mutlu olun hem onlar daha mutlu olsun...

  Sevgililer gününde özel hissettirmek için yapılabilecek çok fazla şey olabilir, fakat çoğu artık sıradanlaşmış şeyler haline geldi. Bu sevgililer günü daha farklı, havalı ve şaşırtıcı bir seçim yapmak çok daha etkileyici olacaktır ve sıradan seçimlerdense onlara kenilerini çok daha değerli hissettirecektir..

  Peki farklı bir araç ile sevgilinizin karşısına çıkmaya ne dersiniz? Böyle bir farklılık ile sevgililer gününe katabileceklerinizi hiç düşündünüz mü? Sevdiklerinize özel bir gün yaşayabilir, dilediğiniz gibi özgürce bir sevgililer günü geçirebilirsiniz, belki de günü birlik özel bir seyahat bile düzenleyebilirsiniz... Eğer bir araç sahibiyseniz bile daha farklı bir araç ile sevgilinizin karşısına çıkmaya ne dersiniz? Özel bir gün için özel bir araç. Ne de olsa senede bir gün değil mi? Onları düşünerek yaptığınız bu farklılık onlara özel ve değerli olduklarını yeterince hissettirecek. Hem sizin için hem sevdikleriniz için hayatınıza bir farklılık katacağından emin olabilirsiniz. Belki de unutulmayacak bir 14 Şubat Sevgilier günü sizi bekliyor.

   Bu özel günü şansa bırakmak istemiyorsanız, Karadeniz’in en güvenilir araç kiralama firması OVD Rent A Car’dan dilediğiniz aracı uygun fiyatlara ve güvenle kiralayabilirsiniz. Üstelik sosyal medya hesaplarımızda bizi takip ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilir, web sitemizden ve müşteri hizmetlerimizden araçlarımız ve kiralama koşulları ile ilgili dilediğiniz detaylı bilgiyi bizden öğrenebilirsiniz.


Paylaş


Facebook Twitter Google + Linkedin Pinterest Tumblr

WHATSAPP
REZERVASYON