Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23

 

Ford focus özellikleri Detaylı inceleme


Akıllı teknolojiler ile donatılan ilk arabalardan olan Ford Focus‘un yeni modeli olan 2017 Focus hem daha konforlu hemde daha zevkli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Dünyan en çok satan 2. otomobil modeli olan Ford Focus (Birincisi Toyota Corolla) Otomobil güvenliğinde 5 yıldız alan Yeni Model Focus Volkswagen GTI ile yaptığı yarışı önde sürdürüyor.

2017 NHTSA testlerinde ön çarpışma, yan çarpışma ve devrilme testlerinde yüksek puan alan Yeni Model Ford Focus hem yüksek donanım hemde uygun fiyat seçenekleri ile zirveye oynamaya devam ediyor.

Geniş otomobil sevenler için Ford Focus Sedan spor otomobil sevenler için Ford Focus ST gibi birçok farklı versiyonu olan 2017 Moden Ford Focuslarda ön konsolun çok karışık olması dışında bir dezavantajı yer almıyor. Otomobil kullanırken otomobilin tüm fonksiyonlarına müdahale etmek istediğinizde sürüş dikkatinizi dağıtabilecek bir yapısı olan Yeni Ford Focus‘un ön paneli ilk defa kullananlar içinde karışık bir yapıymış imajı veriyor.

Sürücü ve yolcular için ayarlanabilir koltuk yapısı, mesafeleri ve düzenlenebilir oturma şekilleri bakımından neredeyse sınırsız seçenek sunan Yeni Ford Focus Sedan versiyonunda 160 beygir güç 2017 Ford Focus ST modelinde de 240 beygir güç sunuyor.

Spor performans da Mazda speed 3 ve Mitsubishi Ralliart ile yarışan Ford Focus ST manuel vites seçeneğinde en iyi sportif sürüş deneyimini sunuyor. Ayrıca PowerShift çift kavramalı otomatik şanzıman seçeneği de yer alan Ford Focus ST spor otomatik vites spor modunda bu alanın en iyisi olan Mazda 3 den daha iyi bir performans sağlıyor.


Paylaş


Facebook Twitter Google + Linkedin Pinterest Tumblr

WHATSAPP
REZERVASYON