Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23

Finansal Faydası

Kiralamak aracın sadece kullanılan kısmını satın almak demekse araç bedelinin tamamını ödemek anlamına gelir . Aram bedelinin tamamını ödemek ise getirisiz aktife sahip olmak demektir. Üstelik araçların satım ve alımını finansman kullanarak yapan bir şirketseniz aylık ödemeleriniz filo kiralamaya ödenecek tutara göre çok daha yüksek olacaktır. Filo kiralayarak kazandığınız avantajı işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

 

Fazla Araç Kiralama Avantanjı

Ovd Rent A Car ile çalıştığınızda filonuzun boyutu ne olursa olsun size her türlü indirimi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Firmamızın araç üreticisi ve distribütör firmalarla firmalarla olan ilişkisi , bir çok sayıda araç alımlarının sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.

 

Kolay Sipariş

Araç filonuzun tüm alım işlemleri ile ilgilendiğimiz için sipariş verme , araç bekleme ve teslim alma gibi işleriyle uğraşmayacak ve zamandan tasarruf sağlamış olacaksınız.

 

Geniş Araç Yelpazesi

Binek otodan hafif ticari araca , çok geniş model ve marka yelpazesi içerisinde Firmamız ile dilediğiniz sayıda araçtan oluşan filolarınızı hemen kurar size teslim ederiz.

 

Aylık Sabit Ödemeler

Ödemeleriniz aylık bazda sabitler ve her ay aynı tutarda ödeme yapmanızı sağlarız. Sizde bu sayede hem bütçenizi buna göre ayarlamış olur hemde aynı tutarda ödeme yapmanın avantajını sağlamış olursunuz.

 

Bakım Onarım

Kendi araç filonuzu satın aldığınız zaman bakım ve onarım işleriyle uğraşmak için hem zaman hemde enerji kaybına uğrarsınız . Firmamız ile çalıştığınız zaman ise bakımla ilgili konuları bize bırakıp daha düşük maliyetler ile servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik firmamızın ülke genelinde anlaşmalı servisleri sayesinde her zaman öncelikli olarak hizmet alır , hem siz hem de şirketiniz her zaman rahat eder.

 

İdari Kolaylık

Filonuzun yönetimi için bizimle çalıştığınızda araçlarınızın bakım , onarım , sigorta , yol yardımı , motorlu taşıtlar vergileri gibi bir çok işle uğraşmak zorunda kalmazsınız ve zaman – enerji harcamazsınız.

 

Elden Çıkarma Sorunu

Kullanılmış araçlarınızın ikinde elde satmak için uğraşmak zorunda kalmazsınız “ Araçlar elimizde kalır.” “Satamayız” endişesi taşımazsınız.

 

Yol Yardımı Hizmeti

Firmamız araç kullanıcılarına 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ve araçlar hakkında her türlü detaylı bilgiye ulaşabilecekleri hizmeti vermektedir. Araç kullanıcıları bu hizmete sadece bir telefon veya e-posta ile ulaşabilirler.

 

Sigorta

Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortaları firmamız tarafından sizin yerinize yaptırılırken , firmamızın aldığı yüksek indirim avantajları kiralarınıza yansıtılır . Ayrıca sigorta ödemelerinizi peşin yapmak yerine , aylık sabit kiralarınız içerisinden de yapmanın faydalarından yararlanabilirsiniz.

 

Kaza Yönetimi

Başınıza ne gelirse gelsin , kaza sonrası bize ulaşmanız durumunda size en yakn ekibimiz anında yardımınıza gelir. Böylece hem siz hem araç kullanıcılarınız emin ellerde olduğunuzu bilmenin rahatlığı ile yaşarsınız

 

Dilediğiniz Yere Teslim

Firmamız tarafından kiraladığınız araçlarınız kapınıza kadar getirilir Türkiye çapında dilediğiniz her noktada siz müşterilerimize teslim edilir.

 

Sınırlı veya Sınırsız Km Kullanım Seçimleri

Şirketinizin ihityaçları doğrultusun da dilerseniz sınırsız , dilerseniz de belirlemiş olduğunuz bir sınırlı km. İle kiralarınızı kullanım şartlarınıza göre belirleyebilirsiniz.


Paylaş


Facebook Twitter Google + Linkedin Pinterest Tumblr

WHATSAPP
REZERVASYON