Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23

Samsunda araç kiralama fiyatları diğer büyükşehirlere çok daha uygundur. Özellikle artan sigorta kasko ve vergilieri düşündüğümüzde araç kiralamak çok daha karlı ve maliyetleri düşürmek açısından araç satın almaya göre çok daha avantajlıdır. Ayrıca aracı yeni de ikinci el de alsak nakit olarak para harcar veya kredi çekerek aracı değerinden çok daha fazlasına almış oluyoruz. Bu nedenle elimizdeki nakiti farklı şekillerde değerlendirerek istediğiniz aracı istediğiniz sürede kiralamak çok daha mantıklıdır.

Samsun'da araç kiralamanın en kolay ve güvenilir yolu olan OVD rent a car herkes ve herkeseye uygun araçlarla araç kiralamayı çok daha avantajlı şekillerde yapmanıza olanak sağlar.

 

Kira bedellerinin ne şekilde hesaplanması konusunda merak edilenlere açıklık getirecek olursak ilk önce aracın özelliğine göre daha sonra da aracın kullanım süresine göre hesaplama yapıldığını söyleyebiliriz. Yani her marka aracın kira bedelleri farklı olduğu gibi uzun süreli veya kısa süreli kiralamalarında bedelleri farklıdır. Bunun dışında hizmet alabileceğiniz bir diğer ayrıntı ise özel şoför desteği ayrıntısıdır.

İşletme sahiplerinin yurt dışı seyahatlerinde veya gelecek olan yabancı misafirlerinde kullanılması ön görülen ultra konforlu vip araçlar eşliğinde özel şoför talebinde de bulunabileceksiniz. Hizmetleri bunlarla da kalmayan Samsun Rent a car Oto Kiralama sayesinde bir de misafirlerinize küçük şehir turları düzenleyebileceksiniz. Ödemeler konusunda da oldukça esnek davranan Araç Kiralama Bağcılar nakit ödeme, kredi kartı tek çekim veya kredi kartına taksit avantajları da sunmaktadır. Hizmetlerden kusursuz bir şekilde faydalanmak ve hayalini kurduğunuz araca kısa sürede sahip olmak için bizlerle irtibata geçmeyi unutmayınız.


Paylaş


Facebook Twitter Google + Linkedin Pinterest Tumblr
WHATSAPP
REZERVASYON