Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23

Hakkımızda

 • Hakkımızda

  OVD Rent A Car olarak Samsun başta olmak üzere tüm Karadenizde son model araçlardan oluşan filomuzla hizmetinizdeyiz. 

  OVD Rent A Car Karadenizin en büyük araç filosuna sahip üstün kalite ödülleri almış bir araç kiralama firmasıdır.

   

  Samsun Araç kiralama ve filo kiralama konusunda 2000 yılından bu yana Samsun'da faaliyet gösteren OVD Rent A Car , kiralık araç, özel şoförlü araç, filo kiralama ve transfer hizmetlerini müşterilerinin rahatı ve konforu için en üst seviyede kalite standartlarını sağlayarak vermeye çalışmaktadır.

  GENÇ VE GÜVENLİ

  Periyodik olarak bakımları yapılan bütün araçlarımızda ayrıca her kira dönüşünde genel temizlik ve 23 noktada kontrolü yapıldıktan sonra, tekrar kiralanmak üzere siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

  FARKLI ÇÖZÜMLER

  Günlük oto kiralama, aylık veya belirli periyodlarda oto kiralama, şoförlü oto kiralama, transfer ve Vip hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunulmaktadır.

  samsunrentcars.com , ovdrentacar.com web sayfaları ve sosyal medya hesapları ile Teknolojik yeniliklere daima açık olan OVD Araç Kiralama, siz müşterilerine daha hızlı , daha kolay hizmet verebilmek için online araç kiralayabilecekleri bir web sitesi hazırlamıştır. Sitemizde araç filomuzu, araçlarımızın kiralık fiyatlarını, cinslerini, kiralamaya müsait olup olmadığını görebilir ve Oto kiralama kampanyalarımıza göz atabilirsiniz.

  Samsun Araç Kiralama sektöründe hızlı adımlarla büyüyen OVD Rent A Car, güveniniz ve güvenliğiniz için uzun yıllar daha sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

  2017 model araçlarla, ileri teknik sürüş kabiliyetine sahip personellerle sizlerin hizmetinizdeyiz.

OVD Instagram

WHATSAPP
REZERVASYON