Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23
  • Ana Sayfa
  • Bahar geldi araç kiralayıp gezmeye başlayın

Tüm Türkiye gibi Samsun'da da ısınmaya başladı. Gri, karanlık kasvetli havaların insan psikolojisine olan olumsuz etkisi yerine daha huzurlu ve umutlu bir etki bırakıyor. Özellikle kapalı ortamda çalışanlar için hafta sonu bahar havalarının tadını çıkarmak çok önemli. Araç kiralayıp Samsun'a gelebilir sahilin tadını çıkarabilirsiniz.

 

2009 yılından beri Rent A Car hizmeti veren, OVD'nin düşük maliyetli müşterilerinin hizmet kalitesiyle her bütçeye erişilebilir fiyatlar sunarak harika vakit geçirmelerini hedefliyor.

OVD Rent A Car'da, ön ödemeli rezervasyon ve 2019 model en yeni araçları ve acenteler ağını ve eksiksiz bir üründe kalifiye hizmeti içeren tüm araç filosuna erişim sağlar.

Bu sayede Ovd Rent A Car hedefi, belirli araç kiralama dağıtım kanalları ve ayrıca tur operatörleri ve seyahat acenteleri için basit ve pratik bir ürün kullanarak marka dünyasını zenginleştirmektir.

OVD Rent A Car, sektördeki profesyonellere de özel fiyatlar sunar. Ovd; “Türkiye lideri araç kiralama” olarak adlandırılmasından gurur duyduğundan en iyi marka sorunsuz araçları seçer. Bu markalar çoğunlukla müşteri memnuniyeti ve araç kiralamada daha iyi bir deneyim sunmayı taahhüt eder. 


Paylaş


Facebook Twitter Google + Linkedin Pinterest Tumblr

WHATSAPP
REZERVASYON