Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23

Türkiye ve yurtdışından insanlar Antalya iline gelip ulaşım zorluğundan kurtulmak için Rent A car firmalarından faydalanmaktadır. Antalya Araç Kiralama firmaları şehir merkezinde ve Havalimanlarında 7 gün 24 saat açık olan ofisleri ile bireylere hizmet vermekte ve ihtiyaç duyulan Araç grupları ile servis sağlamaktadır. Antalya Araç Kiralama bölgemizde Türkiye’sinde en fazla rağbet gören ulaşım seçeneklerinden biridir. Siz de Antalya iline geldiğinizde hiç zorlanmadan 5 dakika içinde Antalya Araç Kiralama OVD Rent A Car ile seyahatinize start verebilirsiniz.

Antalya Araç Kiralama Fiyatları


Neden mi Antalya Araç Kiralama ? Gitmek ve görmek istediğiniz farklı yerler olabilir ve bir anda planlarınız değişebilir. Bu konuda size yardımcı olacak ilk etken ulaşımı daha kolaya indirgeyen araçlardır. Antalya Araç Kiralama firmalarının yoğunluğu ve kolay şartları ile her an her bölgeden Antalya Araç Kiralama planlarınızı aksatmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Antalya'nun tarihini ve doğal güzelliklerini ziyaret esnasında kiralık araç kullanabilir ve günübirlik seyahatler yaparak Antalya ilini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sadece tatil amaçlı değil iş gezilerinizde de araba kiralayarak kendinize vakit ayırabilir ve daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

Antalya Kurumsal Araç ve Filo Kiralama

Kiralamak aracın sadece kullanılan kısmını satın almak demekse araç bedelinin tamamını ödemek anlamına gelir . Araç bedelinin tamamını ödemek ise getirisiz aktife sahip olmak demektir. Üstelik araçların satım ve alımını finansman kullanarak yapan bir şirketseniz aylık ödemeleriniz filo kiralamaya ödenecek tutara göre çok daha yüksek olacaktır. Filo kiralayarak kazandığınız avantajı işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

 

Fazla Araç Kiralama Avantanjı

Ovd Rent A Car ile çalıştığınızda filonuzun boyutu ne olursa olsun size her türlü indirimi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Firmamızın araç üreticisi ve distribütör firmalarla firmalarla olan ilişkisi , bir çok sayıda araç alımlarının sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.


Paylaş


Facebook Twitter Google + Linkedin Pinterest Tumblr
WHATSAPP
REZERVASYON