Menu
0362 230 19 19
05327720228
0533 544 44 23

Türkiye ve yurtdışından insanlar Ağrı iline gelip ulaşım zorluğundan kurtulmak için Rent A car firmalarından faydalanmaktadır. Ağrı Araç Kiralama firmaları şehir merkezinde ve Havalimanlarında 7 gün 24 saat açık olan ofisleri ile bireylere hizmet vermekte ve ihtiyaç duyulan Araç grupları ile servis sağlamaktadır. Ağrı Araç Kiralama bölgemizde Türkiye’sinde en fazla rağbet gören ulaşım seçeneklerinden biridir. Siz de Ağrı iline geldiğinizde hiç zorlanmadan 5 dakika içinde Ağrı Araç Kiralama OVD Rent A Car ile seyahatinize start verebilirsiniz.

Ağrı Araç Kiralama Fiyatları


Neden mi Ağrı Araç Kiralama ? Gitmek ve görmek istediğiniz farklı yerler olabilir ve bir anda planlarınız değişebilir. Bu konuda size yardımcı olacak ilk etken ulaşımı daha kolaya indirgeyen araçlardır. Ağrı Araç Kiralama firmalarının yoğunluğu ve kolay şartları ile her an her bölgeden Ağrı Araç Kiralama planlarınızı aksatmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Ağrı'nun tarihini ve doğal güzelliklerini ziyaret esnasında kiralık araç kullanabilir ve günübirlik seyahatler yaparak Ağrı ilini daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sadece tatil amaçlı değil iş gezilerinizde de araba kiralayarak kendinize vakit ayırabilir ve daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

Ağrı Kurumsal Araç ve Filo Kiralama

Kiralamak aracın sadece kullanılan kısmını satın almak demekse araç bedelinin tamamını ödemek anlamına gelir . Araç bedelinin tamamını ödemek ise getirisiz aktife sahip olmak demektir. Üstelik araçların satım ve alımını finansman kullanarak yapan bir şirketseniz aylık ödemeleriniz filo kiralamaya ödenecek tutara göre çok daha yüksek olacaktır. Filo kiralayarak kazandığınız avantajı işinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.

 

Fazla Araç Kiralama Avantanjı

Ovd Rent A Car ile çalıştığınızda filonuzun boyutu ne olursa olsun size her türlü indirimi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Firmamızın araç üreticisi ve distribütör firmalarla firmalarla olan ilişkisi , bir çok sayıda araç alımlarının sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz.

 

Ağrı İline  Özel Araç Kiralama Kolaylıkları

 

Ağrı ili için Rent a Car İdari Kolaylığı

Filonuzun yönetimi için bizimle çalıştığınızda araçlarınızın bakım , onarım , sigorta , yol yardımı , motorlu taşıtlar vergileri gibi bir çok işle uğraşmak zorunda kalmazsınız ve zaman – enerji harcamazsınız.

 

Ağrı ili için Araç Elden Çıkarma Sorununu Çözmek

Kullanılmış araçlarınızın ikinde elde satmak için uğraşmak zorunda kalmazsınız “ Araçlar elimizde kalır.” “Satamayız” endişesi taşımazsınız.

 

Ağrı İli için Yol Yardımı Hizmeti

Firmamız araç kullanıcılarına 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ve araçlar hakkında her türlü detaylı bilgiye ulaşabilecekleri hizmeti vermektedir. Araç kullanıcıları bu hizmete sadece bir telefon veya e-posta ile ulaşabilirler.

 

Ağrı İli için Araç Sigorta 

Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortaları firmamız tarafından sizin yerinize yaptırılırken , firmamızın aldığı yüksek indirim avantajları kiralarınıza yansıtılır . Ayrıca sigorta ödemelerinizi peşin yapmak yerine , aylık sabit kiralarınız içerisinden de yapmanın faydalarından yararlanabilirsiniz.

 

Ağrı İli için Araç Kaza Yönetimi

Başınıza ne gelirse gelsin , kaza sonrası bize ulaşmanız durumunda size en yakn ekibimiz anında yardımınıza gelir. Böylece hem siz hem araç kullanıcılarınız emin ellerde olduğunuzu bilmenin rahatlığı ile yaşarsınız

 

Aracı Ağrı ilinde dilediğiniz Yere Teslim Alın

Firmamız tarafından kiraladığınız araçlarınız kapınıza kadar getirilir Türkiye çapında dilediğiniz her noktada siz müşterilerimize teslim edilir.

 

Şirketinizin ihityaçları doğrultusun da dilerseniz sınırsız , dilerseniz de belirlemiş olduğunuz bir sınırlı km. İle kiralarınızı kullanım şartlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

 


Paylaş


Facebook Twitter Google + Linkedin Pinterest Tumblr
WHATSAPP
REZERVASYON